מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

תיקי בלדרות


תיקי בלדרות מאפשרים לכם להעביר חומרים מסווגים ליעדן בדרך הבטוחה ביותר הודות לסיבה אחת: לשקיות אלו יש פס הדבקה חד פעמי כך שכל פתיחת השקית גורמת להשחתתה. 

בנוסף, לשקיות אלו כיתוב ומספר מזהה שמאפשרים את תיעודה והם לא משמשים רק להעברת חומרים. למעשה, הם מאפשרים שני דברים נוספים :
  1. איתור וזהוי כל שימוש בחומרים ע"י גורמים שאינם מורשים לכך 
  2. פיקוח ובקרה על שינוע של חומרים אלו בזמן אמת

אבל תיקי בלדרות אינן עשויים מקשה אחת וכיום יש סוגים שונים של תיקי בלדרות. תיקים אלו שונים זה מזה במידת אטימותם ובגודלם וכן מבחינה חזותית. למעשה, כיום ניתן להדפיס על תיקי בלדרות באמצעות מגוון צבעים לצרכי זהוי שונים, למשל להדפיס את הלוגו של העסק.

כיום נעשה שימוש נרחב ברעיון של תיק בלדרות ע"י חברות רבות במשק הישראלי, כולל חברות בנקאיות ופיננסיות, רשויות מקומיות ועיריות, משרדי ממשלה, גופים בטחוניים, חברות שונות בתחום הבריאות (למשל חברות תרופות ומעבדות), חברות הובלה ובלדרות, חברות בתחום התכשיטים (בעיקר יהלומים) ועוד.

למעשה, כיום ניתן גם ליהנות מחידושים שונים בתחום של תיק בלדרות, למשל להצמיד לו ספח או אסמכתא שתתעד את מסירת החומר לנמען. למעשה, תיק לבלדר הוא ממש לא מה שחשבתם ולא מה שאתם מכירים מהסרטים. 

עם זאת, עקב רגישות החומר שמועבר בתיקים אלו כדאי לרכוש תיק לבלדר מחברה אמינה ומקצועית. למזלכם חברת שירדן טכנולוגיות היא חברה שכזו והיא מאפשרות בלדרות תיקנית ובטוחה. 

יתרה מזאת, באמצעות חברה זו אין הבלדרות תיק כמו שהיה בעבר אלא פעולה פשוטה ובטוחה. הסיבה לכך פשוטה : לחברה זו יותר מ-30 שנות נסיון בתחום זה והיא דואגת להתחדש תמידית. כך אתם נהנים מפתרונות בלדרות חדשניים במחירים נוחים באמצעות חברה מתקדמת, החברה הראשונה מסוגה בישראל שהתמחתה בתחום בטחוני זה. 

החברה חרטה על דגלה את המוטו "סוגרים כל עניין בבטחון" ויש לכך סיבה: החברה מאפשרת לכל לקוח להתאים את התיקים האלו לדרישותיו עד שביעות רצונו המלאה. וכמובן שהלקוחות מלווים ע"י אנשי החברה לכל אורך התהליך ונהנים מתשומת ליבם וממקצועיותם. 

ומה אתם צריכים לעשות? תתפלאו אבל אתם יכולים להמשיך לשבת על הכסא כי כל שעליכם לעשות הוא לבחור – האם ליצור עם החברה קשר טלפוני באמצעות המספר 072-3380448 או לשלוח מייל לכתובת plombot@gmail.com. בכל מקרה אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אתם נמצאים בידיים של הטובים ביותר. אז למה אתם מחכים?
 

אם אתם נדרשים להעביר חומר מסווג ורגיש כלשהו הגיע הזמן שתכירו מונח חדש: תיקי בלדרות שהם בעצם שקיות מאובטחות להעברת כל סוגי החומרים הרגישים כולל מידע, תרופות ובדיקות מעבדה, חפצי ערך כמו יהלומים ותכשיטים וכן כסף הן במזומן והן בצ'קים.
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201