מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

שקיות בטיחות


שקיות בטיחות כוללות תמיד פס הדבקה חד-פעמי שמבטיח שפתיחת השקית יהיה בלתי הפיך, כלומר יתבצע אך ורק ע"י האנשים המורשים לכך ולא ע"י ידיים עוינות. בנוסף, בשקיות בטיחות מודפס כיתוב ומספר מזהה לצרכי בקרה ופיקוח בזמן אמת על החומרים שבתוכן. למעשה, שקיות בטיחות מאפשרות שני אלמנטים אבטחתיים שונים בו-זמנית : הן סינון והן פיקוח/בקרה. מה שנקרא לתפוס שתי ציפורים במכה אחת ולהינות מכל העולמות.

אבל זה לא הסוף כי שקיות בטיחות מגיעות במגוון גדלים וברמות שונות של אטימות. בנוסף, ניתן להדפיס על שקיות ביטחון שונות אלמנטים שונים במגוון של צבעים וגדלים, למשל לוגו עסקי. שירות של שקיות מאובטחות נחשב לפופולרי במיוחד  ועושות בהן שימוש חברות שונות, למשל חברות פיננסיות כמו בנקים, חברות רפואיות כמו מעבדות וחברות תרופות, חברות שילוח, הובלה ובלדרות ימיות, יבשתיות ואויריות וכן חברות בתחום הממשל המקומי, הבטחון והתכשיטנות. 

שקית מאובטחת לרוב כוללת ספח או נייר אסמכתא לצורך תיעוד קבלתה ומעקב אחר שילוחה. עם זאת, מכיוון שמדובר בתחום הבטחון יש להקפיד לרכוש שקית מאובטחת אך ורק מחברה מקצועית, למשל חברת שירדן טכנולוגיות שעוסקת בתחום זה כבר יותר מ-30 שנה והייתה הראשונה מסוגה. וזה הזמן להגיד כמה מילים בזכותה:

למרות הנסיון והותק של החברה היא אינה נחה על זרי הדפנה (למרות שמגיע לה) וממשיכה להתעדכן ולהתפתח. למעשה, החברה מתגאה במוטו ייחודי שטוען שאנשי החברה "סוגרים כל עניין בבטחון" ויש לכך הוכחות : מוצרי החברה מותאמים לכל לקוח באופן אישי בהתאם לדרישותיו הספציפיות.

וזה לא הכל: החברה אינה שוקטת על שמריה עד שהלקוח אינו מרוצה ושבע רצון. וכמובן שלכל אורך הדרך ובמהלך התהליך הלקוח נהנה מתשומת לבם של אנשי החברה, ממש כאילו היה "בן יחיד" ולא לקוח אחד מיני רבים. ולא, החברה אינה מבחינה בין לקוחות גדולים וקטנים ומעניקה לכולם יחס חם ואישי.

אז מה אתם צריכים לעשות? אולי תתפלאו אבל אתם יכולים להמשיך לשבת בנוחות כי זכות הבחירה היא בידכם : האם לצלצל לטלפון 3380448- 072 או לשלוח מייל לכתובת plombot@gmail.com. בכל מקרה אתם תזכו למענה אדיב ותהיו בידיים בטוחות תרתי משמע. ובינתיים אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של החברה ולהתרשם ממגוון מוצריה ומאמריה, למשל בתחום ההיסטוריה של חותמי השעווה ובתחום ההשפעה של היצוא הישראלי על הכלכלה.
 

אם אתם רוצים לאבטח חומרים רגישים במהלך שינועם כדאי שתכירו מוצר בשם שקיות בטיחות. שקיות אלו נקראות בשמות שונות, למשל שקיות ביטחון, שקיות מאובטחות ותיקי בלדרות אך המשמעות זהה : זוהי הדרך הבטוחה מכולן להעברת חומרים מסווגים שונים כולל מידע מתחומים שונים (מידע רפואי/משפטי/פיננסי וכו'), חומרים שונים (תרופות, ממצאים של בדיקות מעבדה), חפצי ערך כמו כסף מזומן וצ'קים, תכשיטים ועוד.
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201