מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

צמיד זהוי לאירועים

 
למעשה, ניתן להשתמש בצמיד זהוי לאירועים בכל סוגי המקומות ההומים, למשל פארקי שעשועים ועוד. אבל זו רק ההתחלה מסיבה אחת: צמיד זהוי לאירועים הוא רק סוג אחד של צמידי זהוי שמשמשים לפונקציות הבאות:
  1. זהוי וסימון של חפצים, למשל מזוודות ותיקים בנמלי תעופה שונים. סימון וזיהוי של חפצים כמו תיקים ומזוודות למשל לאחר ביקורת בשדה התעופה
  2. מעקב רפואי, למשל באמצעות צמיד זהוי לחולים ולמאושפזים בבתי חולים
  3. אחסון פריטי מלאי שונים במחסנים. 
  4. קבלת התרעות לגבי התאריכים שבהם פג תוקפם של מוצרים. 
  5. קבלת התרעות לגבי רענונים תקופתיים ועדכונים שונים. 
כיום צמיד זהוי לאירועים עשוי ממגוון של חומרים, למשל צמיד זיהוי ויניל, צמיד זיהוי מנייר עמיד למים שלא נקרע, צמיד זיהוי מפלסטיק ועוד. ואל דאגה – כל החומרים שמהם עשויים צמידי הזהוי מתאימים לכל הפונקציות לעיל, למשל צמיד זיהוי ויניל יכול לשמש כצמיד זיהוי לאירועים. 

בנוסף, ניתן להדפיס על כל צמידי הזהוי מגוון של לוגואים ומספרים, למשל צמיד זהוי לחולים יכול לכלול תעודת זהות, שם בית החולים כולל לוגו, שם המאושפז ומגוון של פרטים אישיים נוספים. (תאריך האשפוז, המחלקה שבו האיש מאושפז ועוד)

אבל גם צמיד זיהוי לאירוע יש לרכוש באמצעות הטובים ביותר כי מדובר בענייני בטחון. אמנם צמיד זיהוי לאירוע אינו בד"כ עניין של חיים ומוות, אבל עדיין לא תרצו שייכנסו לאירוע שלכם אנשים שכלל לא הוזמנו אליו.

אז מה עושים? רוכשים צמידים אלו דרך חברת שירדן טכנולוגיות ונשארים בצד הבטוח של המשוואה תרתי משמע. אתם יכולים להיות בטוחים מסיבה אחת עיקרית : זוהי החברה הראשונה בתחום זה בארץ ויש לה יותר מ-30 שנה של נסיון. 

אבל כמובן שהנסיון אינו בא על חשבון המקצועיות, האמינות והיחס האישי לכל לקוח ללא תלות בגודלו. אמנם יש אפשרות לרכוש צמידים מוכנים מהמלאי אבל למה לא לנצל אותם לצרכים פרסומיים? 

לחברה זו לקוחות שמהווים את הלב של התעשייה הישראלית כולל חברות תעופה ודלק, בנקים, מוסדות ציבוריים, ממשלתיים ובטחוניים ולא בכדי המוטו שלה הוא : "סוגרים כל עניין בבטחון". 

וכן, גם אתם יכולים להצטרף להצלחה שנמשכת כבר 30 שנה בקלות ובלי לקום מהכסא. כל שנדרש מכם לעשות הוא להתקשר לחברה 072-3380448 או לשלוח מייל לכתובת plombot@gmail.com

אנחנו בטוחים שגם אתם תהיו בטוחים מעל לכל ספק הודות למוצרי החברה אז קדימה: למה אתם מחכים. בואו להבטיח אירוע ללא אורחים לא קרואים באמצעים פשוטים שיתנו לכם בטחון. 
 

מתכננים אירוע בקרוב ורוצים להבטיח שייכנסו אליו רק האורחים שהזמנתם ולא כל העולם ואשתו? יש לנו פתרון עבורכם בדמות צמיד זיהוי לאירועים שהוא הרבה יותר ממה שחשבתם. למעשה, צמיד זהוי לאירועים מאפשר זהוי של אנשים במקומות הומים כמו אירועים אבל לא רק.
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201