מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

צמידי נייר

 
למעשה, כיום צמידי נייר חד-פעמיים הם רק אופציה אחד לאבטחה מסיבה אחת : כיום ניתן להשיג צמידי אבטחה גם מחומרים נוספים כמו פלסטיק וויניל. עם זאת, צמידי נייר חד-פעמיים הם האופציה הנפוצה בתחום צמידי נייר מסיבה אחת : הם אינם נקרעים ואף עמידים בפני מים. 

למעשה, זו האופציה הפופלרית ביותר ואף אירוע אינו שלם כיום ללא צמידי נייר לאירועים, צמידי נייר למסיבות וצמידים ממותגים. כמוסיפים לכך את העובדה שניתן להדפיס עליהם מספרים ולוגואים עסקיים במגוון צבעים מקבלים הצלחה : גם מוצר פרסומי וגם מוצר אבטחתי או במילים אחרות : שתי ציפורים במכה אחת או אם תרצו "להינות מכל העולמות"

וזה לא הכל – צמידים אלו ניתן לייצר בהתאם לדרישות של כל לקוח או לרכוש אותם מהמלאי הקיים.  בכל מקרה מכיוון שמדובר במוצר אבטחתי יש לרכוש אותם מחברה מקצועית ואמינה, כלומר אך ורק מחברת שרידן טכנולוגיות. וזה המקום להגיד כמה מילים על החברה..

חברה זו הייתה הראשונה בארץ שעסקה בתחום האבטחה לפני כ-30 שנה ומאז זוהי התמחותה, כלומר אספקת פתרונות בתחום האבטחה ולא בכדי המוטו שלה הוא "סוגרים כל עניין בבטחון". המשיכו לקרוא ותבינו למה גם אנחנו בחרנו בחברה הזו 

למעשה, במהלך 30 שנות פעילותה החברה צברה לקוחות מרוצים מכל תחומי העסקים, כולל בנקים, חברות בלדרות, שינוע והובלה יבשתיות, ימיות ואויריות (למשל חברות דלק ותעופה) וכן מוסדות ציבוריים, בטחוניים וממשלתיים. 

ולא, השתן לא עלה לאנשי החברה לראש כי הם עדיין מעניקים לכל לקוח יחס אישי. יחס זה מבטיח שהלקוח יהיה מרוצה ושדרישותיו הספציפיות יקבלו מענה מקצועי ואיכותי. אם אתם מעוניינים להיווכח בכך בעצמכם אתם נדרשים רק לבחור – טלפון או מייל.

לא, אנחנו לא מתכוונים שתשאירו את הפרטים האישיים שלכם חשופים לעין כל, אלא פשוט שתיצרו קשר באמצעות מספר הטלפון  072-3380448 או באמצעות המייל plombot@gmail.com
 

אם ביליתם באחרונה במסיבה כלשהי או באירוע רב-משתתפים בטח גם אתם ענדתם צמידי נייר. אם תהיתם למה ומדוע נתנו לכם להרגיש כמו בחדר יולדות הגעתם למקום הנכון. אנחנו החלטנו לפתור עבורכם את התעלומה ולספר לכם כל מה שלא העזתם לשאול. אז ככה – צמידי נייר כיום משמשים לזיהוי והם אמצעי זול ופשוט להבטיח את הדברים הבאים : 
  • זהוי ומעקב אחר אנשים במקומות הומים כמו אירועים ומסיבות. לשם כך יש צמידי נייר לאירועים, צמידי נייר למסיבות וצמידי נייר ממותגים שונים. 
  • זהוי וסימון של חפצים והמוכר לכולנו הוא צמיד הנייר שמחובר למזוודות שלנו בנתב"ג. 
  • מעקב מבחינה רפואית אחרי חולים, למשל צמידי נייר בחדרי יולדות. 
  • אחסון של פריטי מלאי במחסנים. 
  • קבלת התרעה לגבי חיי המדף של מוצרים שונים, למשל מוצרים שתאריך תפוגתם מתקרב או עבר.
  • קבלת התרעה לגבי צורך ברענונים ובעדכונים תקופתיים
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201