מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

צמידי זיהוי

 
כיום ניתן להשיג צמידי זיהוי שעשויים ממגוון חומרים, למשל נייר עמיד למים שאינו נקרע, פלסטיק, ויניל ועוד. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם - כל אחד מהסוגים השונים של צמידי זיהוי משמש לכל השימושים השונים, למשל צמידי זיהוי ויניל יכולים להיות צמידי זיהוי לאירוע.

כמו כן, בכל אחד מהסוגים של צמידי זיהוי ניתן להדפיס מספרים ולוגו במגוון של צבעים. למשל: צמידי זיהוי ויניל יכולים להיות צמידי זיהוי לאירועים עסקיים באמצעות הדפסת לוגו החברה עליהם. 

אבל אם אתם זקוקים לצמידי זיהוי כלשהם כדאי שתלכו על הצד הבטוח, כלומר דרך החברה האמינה והמקצועית ביותר בארץ שהיא חברת שירדן טכנולוגיות. חברה זו מספקת צמידי זיהוי לאירועים שונים במבחר דוגמאות וצבעים לפי דרישת הלקוח. ניתן גם כמובן לרכוש צמידי זיהוי לאירוע ישירות מהמלאי אבל למה לא להתפנק?

וכמה מילים על החברה עצמה- חברה זו היא החברה הראשונה בארץ שמתמחה בפתרונות בטחון יעילים באמצעות הצמידים, למשל לצורך זיהוי ואיתור של נסיונות חדירה של גורמים שאינם מוסמכים, כמו כניסה לחדר תינוקות בבית חולים. 

החברה מתהדרת בנסיון של 30 שנה ויותר ותמיד מחפשת פתרונות חדשניים לבעיות אבטחה שונות. כאמור, לכל בית עסק ניתן להתאים באמצעות חברה זו צמיד זיהוי ואתם יכולים להיות בטוחים (תרתי משמע) : גם מבחינת הזהוי המקצועי של מורשי הכניסה  וגם מבחינת האיכות. 

לא סתם המוטו של החברה הוא "סוגרים כל עניין בבטחון" כי יש לכך הוכחות: לחברה יש לקוחות שנמנים עם התעשיות המרכזיות במשק הישראלי כמו בנקים, חברות בלדרות, הובלה ושינוע, חברות דלק, חברות תעופה, וכן מוסדות בטחוניים, ממשלתיים וציבוריים. 

וזוהי רק ההתחלה מסיבה אחת: כל לקוח נהנה מתשומת לב מלאה מאנשי החברה עד לשביעות רצונו המלאה. אז בואו גם אתם להיות בטוחים עם צמידי זהוי ותתפלאו אבל הפעולה קלה.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור את אופן יצירת הקשר המועדף עליכם - טלפון או מייל. מעדיפי הקשר האישי יחייגו למספר הטלפון 072-3380448 והטכנולוגים יותר ישלחו מייל לכתובת plombot@gmail.com. בכל מקרה אתם לא צריכים אפילו לקום מהכסא.
 

אם הייתם לאחרונה בהופעה בפארק הירקון וזכיתם להסתובב במתחם הוי.אי.פי בטח ענדתם צמיד. ולא, אנחנו לא מדברים על צמיד טניס עטור יהלומים אלא על צמיד שמשמש לזיהוי. כיום צמידי זיהוי הן אמצעי פשוט וזול שהבטיח מספר דברים :
  1. מעקב וזיהוי של אנשים במקומות הומי אדם כמו פארקי שעשועים, אירועים ועוד
  2. סימון וזיהוי של חפצים כמו תיקים ומזוודות למשל לאחר ביקורת בשדה התעופה
  3. מעקב רפואי אחרי חולים כמו הצמיד אותו עונדים בבתי החולים
  4. אחסנה של פריטים במחסנים
  5. קבלת התרעה על תוקף של מוצרים 
  6. קבלת התרעה לגבי עדכונים ורענונים תקופתיים
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201