מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

צמידי זיהוי למסיבות

  1. צמידי זיהוי למסיבות משמשים לפעולה כפולה : הן זהוי של אנשים במסיבות והן הבטחת העובדה שרק המורשים לכך ייכנסו למסיבה.  
  2. צמידי זיהוי בטחונים משמשים לזהוי ולסימון של חפצים מבחינה בטחונית, למשל מזוודות בשדה תעופה
  3. צמידי זיהוי רפואיים משמשים למעקב רפואי אחר חולים ומאושפזים בני כל הגילים, למשל צמידי זיהוי לילדים, צמידי זיהוי לתינוקות ועוד..
  4. צמידי זיהוי מסחריים משמשים לצורך אחסון מוצרים במחסנים ויכולים לתת מידע רב , למשל אודות תוקף המוצרים, הצורך לבצע רענונים תקופתיים או עדכונים וכו' 

יתרה מזאת, כיום צמידי זיהוי יכולים לשמש למטרות פרסומיות ושיווקיות בקלות מסיבה אחת:
כניתן להדפיס עליהם מספרים, לוגואים מסחריים, צבעים ועוד ובכך להפוך לצמידי זיהוי ממותגים. 

עם זאת, גם צמידי זיהוי ממותגים וגם צמידי זיהוי לפרסום יש לרכוש מידי המומחים לכך.

למעשה, צמידי זיהוי לפרסום ניתן להזמין ממלאי קיים אבל המומחים של שירדן טכנולוגיות יפנקו אתכם:
הם יספקו לכם צמידי זיהוי במבחר של צבעים ודוגמאות לפי דרישותיכם הספציפיות. 

ורק כדי לסבר את האוזן – חברה זו הייתה הראשונה בארץ בתחום זה ויש לה יותר מ-30 שנות נסיון. למעשה, רכישת צמידי זיהוי מחברה זו מבטיחה שתהנו הן ממוצר בטוח והן ממוצר איכותי. ובינינו – מי צריך יותר מזה? 

לא בכדי לחברה יש מוטו ייחודי שאומר סוגרים כל עניין בבטחון ויש לכך סיבה: בין לקוחות החברה נהנים הגופים הגדולים במשק בתחומים השונים כולל תעופה, דלק, בנקאות ומוסדות בטחוניים, ציבוריים וממשלתיים. מה שנקרא – 30 שנה לא הולכות ברגל...

ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם מסיבה אחת: החברה נותנת לכל לקוח יחס אישי ותשומת לב מקסימלית ללא תלות בגודלו. למעשה, הבטחת שביעות הרצון של לקוחות החברה היא ערך לא פחות חשוב מאבטחת איכות מוצריה. או במילים אחרות: אתם נהנים משני העולמות ותופסים 2 ציפורים במכה אחת. 

ומה אתם צריכים לעשות ? תתפלאו אבל אתם יכולים להמשיך לשבת בנוחות בכסא כי נדרש מכם רק לבחור : האם להתקשר לטלפון שמספרו 072-3380448 או לשלוח אימייל לכתובת הדוא"ל  plombot@gmail.com. אז מה אתם בוחרים?
 

צמידי זיהוי עשויים בד"כ מנייר עמיד למים שלא נקרע, מויניל או מפלסטיק והם יכולים לשמש גם כצמידי זיהוי למסיבות. למעשה, תחום צמידי הזיהוי כיום תופס תאוצה והם נחשבים לאמצעי זול ופשוט שמבטיח בטחון במקומות שונים, למשל:
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201