מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

פלומבות בולט


למעשה, פלומבות בולט משתייכות לסוג אחד של פלומבות שנקרא פלומבות מתכת. מיד נפרט על סוג זה אבל תחילה נכיר לכם את הסוג הראשון : פלומבות מפלסטיק. פלומבות אלו יכולות להיות פלומבות דמויות מנעול, פלומבות טבעת/צמיד. 

בשביל שתהיו בטוחים (תרתי משמע) כדאי שתדעו שכל פלומבות הפלסטיק (פלומבות דמויות מנעול ופלומבות טבעת/צמיד) עושות את אותה העבודה : מתן אינדיקציה על כל פריצה או פתיחה של המנעול. 

בפלומבות אלו נעשה שימוש במגוון של תעשיות כמו תעשיות הבלדרות וההובלה בים, באויר וביבשה, תעשיות הפיננסים כמו בנקאות, תעשיות רפואיות וכימיות, תעשיות בתחום ההצלה והחילוץ כמו משטרה, כבוי אש ובטחון וכן בערכות לעזרה ראשונה.

אבל כאמור פלומבות בולט משתייכות לסוג השני של הפלומבות: פלומבות מתכות. פלומבות אלו מאפשרות נעילה ברמת בטחון גבוהה והן למעשה מנעול חד-פעמי מסיבה אחת : לפתיחתן ו/או לפריצתן נדרש מכשיר חיתוך כלשהו. 

פלומבות מתכת (וביניהן פלומבות בולט, פלומבות כבלים ופלומבות עם ראש עגול) משמשות לכן לסימון ולסגירה של מוצרים אלקטרונים וכן של משאיות, קרונות ותאים שנעשה בהם שימוש אחד: אחסון לצורך בלדרות והובלה בים, באויר וביבשה. ואגב, פלומבות אלו לעיתים נקראות גם פלומבות בריח אבל הכוונה היא לפלומבת בולט. 

אבל איפה רוכשים פלומבות בריח איכותיות מבלי לוותר על הבטחון? בחברת שרידן טכנולוגיות כמובן וזאת מסיבה אחת עיקרית : חברה זו מספקת פתרונות אבטחתיים יעילים ונותנת מענה ל-4 צרכים: 
  1. זהוי ואיתור פעולות שנעשות ע"י גורמים לא מורשים, למשל פתיחה/פריצה של מנעולים. 
  2. זהוי וסימון סחורות וציוד. 
  3. גלוי זיופים והבטחת אותנטיות של מוצרים.  
  4. בקרה, פיקוח ואבטחה של סחורות, רכבים ומטענים בתהליך שילוחם החל מהאחסון וכלה בשינוע. 
אבל זו לא הסיבה היחידה לבחור בחברה זו והגיע הזמן להכיר את החברה לעומק. חברה זו מתהדרת בנסיון של כ-30 שנה ובחדשנות שאינה באה על חשבון האיכות, למשל : כל לקוח מקבל תשומת לב מלאה ויחס אישי עד שביעות רצונו.

בנוסף, לחברה יש לקוחות מרוצים שנמנים עם הגופים הגדולים במשק בתחומי הפיננסים, התעופה, הדלק, ההובלה/בלדרות/שינוע וכן מוסדות בטחוניים, ציבוריים וממשלתיים. למעשה, אתם בידיים טובות ובטוחות תרתי משמע וההוכחה לכך היא המוטו של החברה : סוגרים כל עניין בבטחון. 

ומה אתם צריכים לעשות ? ליצור קשר עם החברה באמצעות מספר הטלפון  072-3380448 או לשלוח מייל לכתובת plombot@gmail.com. אנחנו בטוחים שאתם תהיו בטוחים אז למה אתם מחכים?
 

אם אתם מעוניינים לשמור על היקר לכם מכל בעסק ובבית הגיע הזמן לעשות מעשה. אולי תתפלאו אבל כל שנדרש מכם הוא להצטייד בפלומבות בולט. פלומבות בולט הן רק מוצר אחד מיני רבים שמבטיח הגנה כפולה : נעילה ברמת בטחון גבוהה וקבלת אינדיקציה על כל נסיון של פריצת/פתיחת המנעול.
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201