מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סוגרי אבטחה

 
למעשה, כיום יש סוגרי אבטחה מפלסטיק שמשתייכים לקבוצה הראשונה וסוגרי אבטחה ממתכת (סוגרי מתכות) שמשתייכים לקבוצה השנייה. כל קבוצה של סוגרי אבטחה ניתן לחלק לקבוצות משנה, למשל סוגרי אבטחה מפלסטיק ניתן לקבל באורכים משתנים ובמגוון דוגמאות : צמיד, טבעת או מנעול. גם סוגרי אבטחה ממתכת (סוגרי מתכות)ניתן לחלק לפלומבות בעלות ראש עגול, לפלומבות מסוג בריח/בולט ולפלומבות כבלים.

אבל לעיתים לא די בכך ויש צורך בסרטי הדבקה בטחוניים או בשמם הנוסף: סרטי בטחון. סרטי הדבקה בטחוניים הם גליל של פס הדבקה רציף שמותיר סימנים לאחר הסרתו, כלומר נותן אינדיקציה לכל נסיון של פתיחת/חדירת המוצר וכל נסיון לשנות או לחבל במוצר. בסרטי הדבקה ביטחוניים ניתן לכלול לוגו עסקי ומספרים והוא מיועד למשטחים גדולים, למשל מספר רב של משטחים, חבילות, ארגזים וכו'.

סרטי הדבקה ביטחוניים  משתייכים למשפחה גדולה של מדבקות בטחון וכמוהן הוא מיועד לשימוש חד-פעמי, כלומר מדבקות שלא ניתן להשתמש בהן שוב ולכן משמשות כאמצעי אבטחתי קל וראשוני. למעשה, סוגרי הבטחון ומדבקות האבטחה משלימים אלו את אלו ולרוב נעשה שימוש בשניהם בו-זמנית. יתרה מזאת, שימוש במדבקות בטחון נפוץ במקומות שבהם לא ניתן להשתמש בסוגרי הבטחון, למשל בדלתות, במחשבים, במיכלים, אריזות, ארונות וכו'.

מכיוון שמדובר בתחום רגיש שיש לו השלכות כלכליות מומלץ לפנות לטובים ביותר בתחום, כלומר לשירדן טכנולוגיות. זוהי החברה הראשונה בארץ שעסקה בתחום זה כבר לפני 30 שנה ויותר. אבל החברה אינה מסתפקת בתהילת העבר והיא ממשיכה להתפתח באמצעות טכנולוגיות אבטחתיות חדשות ללקוחותיה. 

לחברה יש מוטו ייחודי שהוא "סוגרים כל עניין בבטחון" שפשוט מבטא את אופי החברה: מתן פתרונות אבטחה לכל מוצר מגדול ועד קטן ולכל לקוח מקטן ועד גדול. לא פלא לכן שלחברה יש לקוחות מרוצים מכל תחומי העסקים : החל מחברות בתחום הדלק והתעופה, דרך חברות פיננסיות שונות וכלה במוסדות בטחוניים, ציבוריים וממשלתיים. 

ולא, המוניטין של החברה אינו בא לידי בטוי ביחס שהיא מעניקה ללקוחותיה אלא בדיוק להיפך : המוניטין של החברה מבוסס על היחס האישי שהיא מעניקה לכלל לקוחותיה ללא תלות בגודלם, כלומר גם אם אתם עסק קטן תזכו למוצר בהתאמה אישית בדיוק לפי הדרישות שלכם. וכמובן שהחברה תעשה הכל כדי שתהיו מרוצים ובטוחים תרתי משמע. 

ומה אתם צריכים לעשות ? תתפלאו אבל התפקיד שלכם בבחירה באחת מהאופציות הבאות : צלצול למספר הטלפון 072-3380448 או שליחת דוא"ל לכתובת plombot@gmail.com. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם שרידן טכנולוגיות ותבטיחו לעצמכם בטחון שאינו בא על חשבון האיכות.  

אם אתם רוצים להבטיח ולאבטח את הרכוש שלכם בבית ובעסק כדאי שתכירו את הפלומבות. בעברית הן נקראות סוגרי אבטחה והן מאפשרות שני דברים:
  1. מתן אינדיקציה ראשונית בכל מקרה של פתיחה או פריצה
  2. נעילה ברמת גבוהה של בטחון.
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201