מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סגרי אבטחה גבוהה


סוגרים העומדים בדרישות אלו נקראים סוגרי אבטחה גבוהה (High Security Seals).
הסוגרים ממוספרים ואף יכולים להיות ממותגים כדי לשפר את יכולת הבקרה והמעקב ובכך להגדיל את רמת האבטחה.
  
במאמר זה נתמקד בשני סוגי סוגרי אבטחה גבוהה הנפוצים ביותר
– סוגרי בריח וסוגרי כבל מתכת.

סוגר בריח
סוגרי זה מיועד לאבטחת מכולות המיועדות לשילוח לארצות שונות, משאיות, קרונות ונגררות המכילות סחורה יקרת ערך.

סוגר הבריח החדיש ביותר העומד בכל התקנים המחמירים ויהיה מקובל על רשויות המכס בכל העולם הינו סוגר בתקן ISO 17712.

סוגר הבריח מורכב משני חלקים, והוא נסגר בלחיצה ביד (תמונה). כדי לפתוח את סוגר הבריח יש להשתמש במכשיר ייעודי.

סוגר הבריח מעניק נעילה והגנה פיזית, מאובטחת ואינדקטיבית כאשר אנו משלחים סחורה ומשום מבנהו ואחידות השימוש בו הוא נוח לתפעול לצוותים השונים בנמלים, במחסנים וכיו"ב.

את סוגר הבריח ניתן לקבל בצבעים שונים, מספור עפ"י דרישה, לוגו, כיתוב ייעודי ובך להגדיל את רמת האבטחה והבקרה אחר הסחורות והמוצרים שאנו משלחים.

סוגרי כבל מתכת
סוגרי כבל מתכת ניתנים ליישום במגוון רחב יותר של מצבים מאשר סוגר הבריח וזאת משום שהם עשויים כבל גמיש המגיע באורכים ובקטרים שונים.

ניתן להשתמש בסוגר הכבל לסגירה של מכולות, קרונות, משאיות, ארגזים ומיכלים המכילים סחורה יקרת ערך, ובעצם כמעט כל דבר עליו רוצים להגן ברמה הפיזית וליצור הרתעה מפני גניבה או חדירה.

בית הנעילה של סוגרי הכבל עשוי אלומיניום (ישנם גם כאלו העשויים פלסטיק קשיח), כאשר הכבל עשוי פלדה או סגסוגת פלדה. מנגנון נעילה פנימי נועל את הכבל כאשר הוא מוכנס לתוך בית הנעילה, ומונע ממנו לחזור לאחור. 

את סוגר הכבל ניתן כאמור לקבל בקטרים שונים ובאורכים שונים, בית נעילה בצבעים שונים, להדפיס לוגו חברה או מספור מיוחד על בית הנעילה ובכך לנצל את הסוגר למגוון רחב של אפשרויות ולהגדיל את טווח ההגנה הפיזית ויכולת הבקרה אחר המוצרים והסחורות שלנו.
 

סוגרי אבטחה גבוהה בנויים ומיוצרים ממתכות שונות או סגסוגות מתכת, ונדרשים כלים מיוחדים, כגון קאטרים, ע"מ לפתוח אותם.

מטרתם של סוגרים אלו -  להגן פיזית על מוצרים יקרי ערך, לעכב חדירה או פריצה ובנוסף להעניק אינדיקציה. סוגים מסוימים של סוגרי ביטחון אלו (כגון סוגרי בריח למכולות) תוכננו בתיאום עם רשויות המכס העולמיות להגנה מפני טרור ועם ארגון התקנים הבינלאומיים (ISO) על מנת להשיג רמת אבטחה אחידה ומקסימלית. 
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201