מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מכסי ביטחון


על מנת לפתוח את המכסה יש להשחית את פס הקריעה החד פעמי שלו, כך שלא ניתן להשתמש במכסה שימוש חוזר.

למכסי הביטחון יש יכולת אטימה גבוהה במיוחד והם יכולים לעמוד בפני שינוי לחץ היכולים להיווצר בתוך החבית/המיכל ובשינויי לחץ חיצוניים כגון חבטה או פגיעה, כך שתכולת החבית נשמרת בטוחה.

ניתן להדפיס על מכסי הביטחון את לוגו החברה שלך, מספרים מזהים, לקדם מוצרים שונים, או להדפיס הוראות מיוחדות.

יעילותם של מכסי הביטחון בהגנה על תכולה הינה גבוהה ומוכחת, הם חזקים ואמינים, ניתנים לעיצוב אישי (דבר המוסיף לשיווק או פרסום, כמו גם להגברת ההגנה והאבטחה) ומותאמים לדרישות ולתקנות הדרושות במזון.

לא לחינם מכסי הביטחון נמצאים בשימוש מיליוני עסקים ברחבי העולם ומעניקים לבעליהם יכולת הגנה מרשימה ושקט נפשי.

שירדן טכנולוגיות מציעה לכם מבחר רחב של של מכסי ביטחון המותאמים לדרישותיכם במחירים הטובים ביותר בישראל ובשרות אישי ומהיר.
 

מכסה ביטחון הינו כלי יעיל ביותר להגנה על תוכן של חבית/מיכל.

השימוש במכסה ביטחון,
 העשוי מתכת, כאמצעי הגנה, נפוץ ביותר והוא הבחירה הראשונה עבור חברות שונות בעולם כולו שמעריכות את הפתרון האולטימטיבי להגנה על תוכן יקר או מסוכן.

מכסה ביטחון שמהודק  בעזרת מכשיר לחיצה ייעודי על פתח חבית/מיכל מונע חדירה לא מזוהה, גניבה או החלפה ומעניק לך את הידיעה כי תכולת המיכל נשמרה ללא פגע או שינוי. 
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201