מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מכסים לחביות


איך זה עובד?
מכסים לחביות עובדים בצורה פשוטה : זהו מכסה בטחון שמהודק בלחיצה לפתח של החבית או המיכל ובכך מונע שימוש לרעה, הן באמצעות חדירה של גופים זרים, הן את גניבתן והן את החלפתן. למעשה, מכסים לחביות הם אמצעי בטיחות שמבטיח שתכולת המיכל/חבית נשמרת בצורתה ובתכולתה המקורית, כלומר לא נעשה כל שנוי חצוני או פנימי שפגע בה.

למעשה, מכסי ביטחון לחביות נפתחים רק באמצעות השחתת פס הקריעה שלהן שהוא חד פעמי. פס זה מבטיח שלא ייעשה שימוש חוזר במכסה ולמעשה הוא סוג של פלומבה. בנוסף לכך, מכסי ביטחון לחביות הם בעלי יכולת גבוהה בתחום האטימה ומאפשרים עמידה בלחצים שונים, הן שנויים חיצוניים שנגרמים מחבטה או מפגיעה והן משינויי לחץ פנימיים . למעשה, אתם נהנים מכל העולמות ובמילים אחרות : תופסים שתי ציפורים במכה אחת. 

וזה לא הכל
העובדה שמכסה בטחון הוא פלומבה שעשויה מסוגי מתכות מאפשרת לכם ליהנות מרמת בטחון גבוהה. יתרה מזאת, פלומבות מסוגי מתכות ניתן לחלק ל-3 תת-סוגים בהתאם לצורתן החיצונית:  פלומבות בעלות ראש עגול, פלומבות מסוג בריח/בולט ופלומבות כבלים. וכמובן שאין משמעות אבטחתית לצורתה של הפלומבה. 

בנוסף, ניתן להדפיס על פלומבות אלו כיתובים שונים, למשל לוגו של חברה מסוימת לצרכי פרסום ושיווק , הוראות שימוש, מספרים מזהים ועוד. והכי חשוב – פלומבות אלו מתאימות לדרישות ולתקנות השונות שנדרשות ממוצרי מזון שונים. וכידוע – בתחום המזון התקנות והדרישות מחמירות במיוחד ולעיתים נחשבות למחמירות מכולם. 

מיליוני לקוחות מרוצים לא טועים
מכסי בטחון אלו נמצאים בשימושם של מיליוני עסקים בכל העולם ולא בכדי : הם מאפשרים שקט נפשי והגנה מקסימלי ויעילותם מוכחת מעל לכל ספק. כיום גם אתם יכולים להינות ממכסים אלו בקלות באמצעות יצירת קשר עם שירדן טכנולוגיות. רק לפני הכל מספר מילים על החברה : 
חברה זו נחשבת למומחית בתחומה הודות לנסיון מקצועי של יותר מ-30 שנה. חברה זו מציעה מגוון רב של מכסי בטחון בהתאמה אישית במחירים שפויים וביחס אישי. לאחר שתיצרו קשר עם אנשי החברה גם אתם תבינו את משמעות המוטו שלה : " סוגרים כל עניין בביטחון" 

הכה את המומחה
ומה אתם צריכים לעשות כדי להיות בטוחים מעל לכל ספק? ליצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו או באמצעות הדוא"ל שכתובתו plombot@gmail.com. אז למה אתם מחכים ? בואו להיות בטוחים וליהנות מהנסיון והמקצועיות של המומחים. 
 

אם אתם מחפשים מכסי בטחון הגיע הזמן שתכירו את המוצר החדשני שנקרא מכסים לחביות. מכסים לחביות נחשבים לאמצעי היעיל ביותר להגן על תוכן של חבית או של מיכל. לא סתם זו הבחירה הראשונה של חברות עולמיות שונות וגם הן יודעות : מכסים לחביות הן הפתרון הטוב ביותר מאפשר הגנה על תוכן מסוכן או יקר. 
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201