מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מדבקת בטחון

 
מדבקת בטחון משמשת להגנה על מגוון של מוצרים במקום או בתוספת לסוגרי בטחון.
למעשה, מדבקת בטחון יכולה לתת בטחון מלא כאשר אין אפשרות לעשות שימוש בסוגרי הבטחון, למשל לצורך נעילת מחשבים, ארונות, מיכלים, דלתות, אריזות וכו'.
 
עם זאת, מדבקת בטחון אינה מוצר אחד אלא מניפה של פתרונות אבטחתיים למגוון של צרכים, למשל: 
  1. לצורך סימון של תאריכים שונים על המוצרים (למשל תאריכי אחריות או התאריכים שבהם פג התוקף). סימון זה מתבצע לרוב באמצעות חבקים ממוספרים לאבטחה. 
  2. לצורך סימון של מוצרים אלקטרונים שונים כמו מארזים, מיכלים, קרטונים ואריזות
  3. לצורך סימון של מקומות שהכניסה אליהם מוגבלת, למשל דלתות, חלונות, מחשבים, ארונות, מגירות, תיקיות וכו'.
  4. לצורך סימון של מוצרים בנקודות שונות בתהליך המשלוח שלהם. גם במקרה זה ניתן לעשות שימוש בחבקים ממוספרים לאבטחה. 
  5. לצורך סימון ראיות משטרתיות למשל בעת הצגתן במהלך דיון משפטי. 
בכל המקרים מדבקת בטחון היא מוצר חד פעמי ויש לכך סיבה טובה: עצם השימוש במוצר משחית את המדבקה ומהווה עדות לשימוש זה. ורק לידיעה - מדבקות בטחון נקראות לעיתים מדבקות PVC הודות לחומר שמהן הן עשויות. 

אמנם מדבקות בטחון (מדבקות  PVC )משמשות למטרה אחת אך הן נחלקות למספר סוגים: 
  1. מדבקות שלא משאירות סימן ולכן מתאימות למשטחים אסתטים שונים כמו דלתות, תיקיות וחלונות. אמנם עם השימוש במדבקה זו מופיע כיתוב כלשהו כהוכחה לכך, אך כאמור אין הוא משאיר סימן. 
  2. מדבקות שמשאירות סימן ולכן יכולות לשמש למשטחים שבהם לא נדרשת אסתטיות יתרה.  למעשה, מדבקות אלו משאירות סימן כפול : גם כיתוב שמאשר את השימוש בהן וגם סימן פיזי כלשהו. 
  3. סרט בטחון – סרט בטחון משאיר סימן בכל מקרה של שימוש בו והוא מיועד למשטחים גדולים, למשל חבילות וארגזים. 
  4. מדבקות בטחון מתפרקות – מדבקות אלו לא ניתן להסיר מהמוצר בשלמותן כי הן נשברות/מתפרקות במהלך הסרתן מהמוצר.  
  5. מדבקות הולוגרמה – מדבקות אלו מאפשרות להגן על האותנטיות של המוצר ולמנוע זיופים בו והן למעשה מכשיר אופטי. למעשה, במדבקה זו יש מספר של תמונות וצפייה בהן תלויה בזוית הראייה של הצופה. או במילים אחרות : היופי הוא בעיני המתבונן
עם זאת, מדבקות בטחון הן קצה הקרחון של מוצרי חברת שירדן טכנולוגיות. החברה מתמחה במוצרי אבטחה כמו צמיד זיהוי לחולים ולאירועים והיא מפתיעה כל פעם מחדש. אולי תתפלאו, אבל צמיד זיהוי הוא מוצר אבטחתי לכל דבר אבל זה כבר נושא למאמר אחר. 
 

אם אתם רוצים להיות בטוחים ולהבטיח שהעסק שלכם לא יהיה קורבן לנסיונות חבלה, גניבה או זיוף יש לנו פתרון עבורכם. פתרון זה יכול לחסוך לכם כאב ראש, כסף והרבה התרוצצויות בין חברות הביטוח השונות וניתן לסכמו בשתי מילים פשוטות  : מדבקת בטחון.
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201