מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מדבקות ביטחון


למעשה, מדבקות ביטחון יכולות להחליף סוגרי בטחון כאשר השימוש באלמנט האחרון אינו אפשרי, למשל כאשר יש לנעול דלתות, מחשבים, ארונות, מיכלים, אריזות וכו'. למעשה שימוש במדבקות ביטחון מתאים למקרים הבאים: 
  1. לסימון תאריכים של אחריות או תאריכי תפוגה באמצעות מדבקות ממוספרות
  2. לסימון מוצרי אלקטרוניקה שונים כגון מארזים, מיכלים, קרטונים ואריזות
  3. סימון מקומות בעלי כניסה מוגבלת כולל דלתות, חלונות, מחשבים, ארונות, מגירות, תיקיות וכו'.
  4. סימון מוצרים שונים המיועדים למשלוח או מוצרים בתהליכי משלוח
  5. סימון של ראיות משפטיות באמצעות מדבקות ממוספרות, למשל לצורך הצגתן בבית המשפט. 
חשוב לזכור שמדבקות ביטחון מספקות בטחון מסיבה אחת: אין אפשרות להשתמש בהן שוב והשימוש בהן הוא חד פעמי.

המשמעות היא שהסרת מדבקת בטחון גורמת להשחתתה ובכך מהווה אישור לשימוש במוצר. עם זאת, מדבקות בטחון אינן עשויות מקשה אחת והן כוללות מספר סוגים:
  1. מדבקות שאינן משאירות סימנים – מדבקות אלו משמשות כמכסי בטחון הודות לאלמנט אחד: לאחר שימוש בהן יופיע בהן כיתוב כלשהו שמציין את פתיחת המכסה (למשל המילה "Open"). מדבקות אלו מיועדות למשטחים שמצריכים הקפדה על אסתטיקה (חלונות, דלתות, תיקיות ועוד) 
  2. מדבקות שמשאירות סימנים – מדבקות אלו משמשות כמכסי בטחון הודות לשני גורמים: עצם השימוש במדבקה גם משאיר סימן וגם מלווה בכיתוב כלשהו. 
  3. סרטי בטחון – סרט זה משאיר סימנים עם השימוש בו ומשמש לכן כמדבקת בטחון מהסוג השני. מדבקה מסוג זה מיועד למשטחים גדולים ומרובים, למשל מספר רב של ארגזים וחבילות וזאת מסיבה אחת : הסרת המדבקה תותיר סימן שאי אפשר להתעלם ממנו על כל פני השטח.
  4. מדבקות מתפרקות – מדבקות אלו אינן ניתנות להסרה באופן שלם והן נשברות או מתפרקות בעת הסרתן. 
  5. 5מדבקות הולוגרמה – מדבקות אלו הן מכשיר אופטי שמיועד להגנה על אותנטיות של מוצר כלשהו. המדבקה כוללת מספר תמונות שמתחלפות בהתאם לזוית הצפייה בהן. 
חשוב לזכור שבתחום הזה השמיים הן הגבול וניתן להתאים מדבקות ביטחון לכל בית עסק. ההתאמה יכולה להתבטא בגודל של המדבקה, בברקוד שיוטבע בה, בלוגו, במספור, בצבע וכו'. עם זאת, חשוב לרכוש אותן באמצעות חברה אמינה ואיכותית כמו שירדן טכנולוגיות. חברה זו היא הותיקה בארץ והספקית הגדולה ביותר של מוצרי בקרה ונעילה חד פעמיים.  

אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם שירדן באמצעות הטלפון שמספרו 072-3380448 והזמינו מדבקות שיאפשרו לכם להיות בטוחים. אתם יכולים גם ליצור קשר אלקטרוני באמצעות המייל plombot@gmail.com ולהבטיח שלכם "זה לא יקרה".
 

אם יש לכם עסק אתם בטח רוצים להגן עליו מפני נסיונות של זיוף, חבלה או גניבה. כיום ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות מדבקות ביטחון ולחסוך כסף רב והרבה כאב ראש. מדבקות אלו מיועדות להגנה על מוצרים שונים כתוספת לסוגרי בטחון או במקומם. 
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201