מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מדבקות ביטחון


מדבקות הביטחון (כמו סוגרי הביטחון) מסייעות לבעלי העסקים השונים להגן על המוצרים שלהם מפני אותם ניסיונות חבלה וחדירה, כהשלמה לסוגרי ביטחון, או בכל מקום בו לא ניתן להשתמש בסוגרי ביטחון (כגון דלתות, מחשבים, ארונות מיכלים, אריזות וכיו"ב)

שימוש במדבקות ביטחון אמינות מעניק הרתעה ואינדיקציה מידית לניסיון חדירה/פתיחה, שינוי או חבלה במוצר/אביזר הנחתם ע"י מדבקת הביטחון.

שימוש במדבקות ביטחון מתאים ל:
  • הגנה מפני ניסיונות זיוף, סימון אחריות, תוקף/תפוגה ואותנטיות של מוצרים
  • סימון מארזים, קרטונים, מיכלים וקופסאות כמעט לכל סוגי המוצרים (נפוץ מאד בתחום האלקטרוניקה)
  • סימון של דלתות, חלונות, תיקיות, מחשבים, ארונות, מגירות וכיו"ב, אשר השימוש או הכניסה אליהם מוגבלת
  • סימון מוצרים המיועדים לשילוח או ניטור מוצרים הנמצאים בקטעי משלוח
  • סימון ראיות (משטרה, בתי משפט וכיו"ב)

מדבקות הביטחון מיועדות לשימוש חד פעמי, מושחתות עם הסרתן ואינן ניתנות להדבקה חוזרת.


ישנם סוגים שונים של מדבקות ביטחון, במאמר זה נמנה את הנפוצות ביותר מדבקות ביטחון ללא השארת סימן מדבקות אלו עשויות מפוליאסטר עמיד ואינן משאירות משקע על התכסית (החומר/מוצר עליו שמנו את המדבקה). בעת ניסיון הסרה של המדבקה יופיע כיתוב כגון "Void", "Open" או סימון ברור אחר על גבי המדבקה עצמה לא ניתן להדביק חזרה את המדבקה (גם אם הוסרה באופן חלקי), ללא עדות ברורה לכך שנעשה ניסיון להסרתה שימוש במדבקות שאינן משאירות סימן מתאים למשטחים עליהם אנו לא רוצים להשאיר סימן כגון דלתות מטוסים, חלונות, תיקיות ועוד.

מדבקות ביטחון המשאירות סימן
מדבקות אלו דומות למדבקות שאינן משאירות סימן, גם הן עשויות פוליאסטר עמיד, אך בעת ניסיון להסיר את המדבקה יופיע משקע המדבקה על התכסית עצמה ובנוסף כיתוב "Void", "Open" או סימון ברור אחר על גבי המדבקה עצמה. המדבקות שמשאירות סימן מתאימות לסימון כל מוצר או משטח שאין לנו כל בעיה להותיר עליו סימון שיעיד על הסרת המדבקה.

סרטי ביטחון
סרט הביטחון הינו גליל (כ-55 מ') פס הדבקה רציף, העשוי מחומר הדומה לאחד מסוגי המדבקות הנ"ל (לפי הסוג הדרוש למשתמש) שיותיר סימנים עם הסרתו.

ניתן לייצר עם לוגו ומספור במקטעים מדודים המחולקים בפרפורציה (קו חיתוך משונן).

סרט הביטחון נועד לכסות שטח פנים גדול יותר של מוצרים, כגון משטחים או מס' רב של חבילות, ארגזים וכיו"ב, כך שניסיון לפתיחת המשטח או הארגז יראה בבירור.

מדבקות ביטחון מתפרקות
את המדבקות הללו לא ניתן להסיר כיחידה אחת. המדבקות עשויות ויניל ומתפרקות/נשברות לחתיכות כאשר נעשה ניסיון להסירן מדבקות הולוגרמה משמשות בעיקר כדי להעיד ולהגן על אותנטיות של מוצר. מכשיר אופטי זה כולל בתוכו מספר תמונות המתחלפות עם שינוי זווית הצפייה.

מדבקות ההולגרמה מעניקות נופך הייטקיסטי וחדשני למוצר הנחתם.
ניתן להתאים את כל סוגי המדבקות למפרט לקוח כולל גודל, ברקוד, הדפסה ולוגו, מספור רציף, צבע וכיו"ב (מעל 5,000 יחידות) שירדן טכנולוגיות הינה הספקית הגדולה והוותיקה בישראל של מוצרי נעילה ובקרה חד פעמיים.

מדבקות הביטחון שלנו הינן באיכות מעולה ואנו מחזיקים מלאי גדול וזמין לאספקה מיידית לצריכה שוטפת ולגישור כל המדבקות ממוספרות במספרים חד-חד ערכיים.

פשוט לקלף, להדביק ולהרגיש בטוח.
 

ניסיונות זיוף, חבלה או גניבה, נפוצים ביותר, ועלותם לעסקים נאמד במיליוני שקלים בשנה, ובאופן מדאיג מספרים אלו נמצאים בעלייה מתמדת.
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201