מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

אריזות מאובטחות


אריזות מאובטחות משמשות גם להעברת כסף מזומן וצ'קים כך שניתן לומר בודאות ובבטחון (תרתי משמע): אל תקחו סיכון והשתמשו באריזות מאובטחות. אריזות מאובטחות הן בעצם שקית מאובטחת בעלת פס הדבקה חד-פעמי שמבטיח דבר אחד: כל פתיחה של השקית גורמת לה נזק בלתי הפיך.

למעשה, אריזות מאובטחות מסוג שקית מאובטחת כוללות גם מספר מזהה וכיתוב ובכך מאפשרות הגנה נוספת, כלומר גם פיקוח ובקרה של החומרים שמועברים בהן בזמן אמת וגם סינון המשתמשים בשקית. הסינון אגב מתאפשר הודות לפס ההדבקה (ראו הפסקה הקודמת) שמאתר ומזהה אם נעשה בשקית שימוש בלתי ראוי.  

אבל זוהי רק ההתחלה כי כיום ניתן לקבל תיקי בלדרות במגוון גדלים ורמות אטימות. בנוסף, כיום ניתן להדפיס על תיקים אלו צבעים ותמונות שונות כמו לוגו עסקי ועוד. ואל תדאגו כי אתם לא לבד: בשירות זה משתמשות חברות ישראליות רבות ששייכות לתחומים עסקיים שונים, למשל בתחומי הבנקאות ופיננסים, הממשל מקומי, הבטחון, הבריאות (כולל מעבדות וחברות תרופות), הבלדרות, השילוח וההובלה וכן התכשיטנות בעיקר בתחום היהלומים. 

אבל זהו כלל לא הסוף כי לתיקי בלדרות ניתן להצמיד גם אסמכתא או ספח, בעיקר לצרכי תיעוד ומעקב אחריהם.  אבל בתחום זה להבדיל מתחומים אחרים יש להקפיד לרכוש את תיקי הבלדרות מחברה מקצועית, למשל חברת שירדן טכנולוגיות שמספקת גם פלומבות בריח וחבקים ממוספרים לאבטחה.   

ואגב, רק לידיעה פלומבות בריח הן מוצר עשוי מתכת שמאפשר נעילה ברמת בטחון גבוהה. הוספת חבקים ממוספרים לאבטחה של פלומבות אלו מאפשרות לכם ליהנות מכל העולמות: גם הנאה ממנעול חד-פעמי וייחודי וגם הבטחה שהמוצר לא ייפתח ע"י מי שאינו מורשה. ככה זה שקונים מוצרים מחברה שמתגאה בזכות הראשונים בישראל וב-30 שנות נסיון בתחום האבטחה .

אבל שירדן טכנולוגיות אינה שוקטת על שמריה ודואגת להתחדשות תמידות בתחום פתרונות האבטחה. יתרה מזאת, העובדה שהמוטו של החברה הוא "סוגרים כל עניין בבטחון" אינה מקרית: זו ההוכחה שהחברה מתאימה את מוצריה לכל לקוח באופן אישי עד שהוא מרוצה. בעולם קוראים לזה אינדיבידואליזציה ובארץ פשוט קוראים לשירדן טכנולוגיות.

ואיך עושים את זה בפועל ? פשוט מתקשרים למספר הטלפון 3380448- 072 או שולחים מייל לכתובת plombot@gmail.com. בכל מקרה אתם בידיים טובות ומקצועיות ויכולים להיות בטוחים מכל הכיוונים. ואגב, אנחנו ממליצים להיכנס לאתר האינטרנט של החברה כדי להתרשם ממגוון מוצריה, למשל פלומבות מפלסטיק שנותנות אינדיקציה בכל מקרה של פתיחה או פריצה ומוצרים נוספים. 
 

אם ברצונכם להעביר חומרים מסווגים ורגישים כלשהם כדאי שתעשו זאת באמצעות תיקי בלדרות. תיקים אלו ידועים גם בשמם אריזות מאובטחות והם הדרך הבטוחה להעברת חומרים רגישים שונים: החל  ממידע, דרך חומרים רפואיים כמו תרופות ובדיקות מעבדה וכלה בחפצי ערך כדוגמת יהלומים ותכשיטים. 
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201