מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

אפוד לוחם


הפתרון הוא פשוט במיוחד ונקרא מדבקות בטחון שמגינות בתוספת או במקום סוגרי בטחון.  למעשה, שימוש במדבקות בטחון כמו באפוד לוחם מחליף סוגרי בטחון במקרה אחד : כאשר אין אפשרות להשתמש בסוגרים אלו לצורך נעילת דלתות, מחשבים, ארונות, מיכלים ואריזות שונות (למשל של אפודים). 

למעשה, אפוד לוחם הוא רק מוצר אחד מיני רבים שעליו מגנות המדבקות וזה המקום לפרט. האמת היא ששימוש במדבקות מתאים למוצרים רבים ולמקרים הבאים:
  1. במקרים שבהם נדרשים לסמן תאריכים, למשל תאריכים של סוף תקופת האחריות או של תפוגת המוצר. 
  2. במקרים שבהם נדרשים לסמן מוצרי אלקטרוניקה. 
  3. במקרים בהם נדרשים לסמן מקומות שהכניסה אליהם מוגבלת, למשל מחשבים, ארונות, מגירות, תיקיות, דלתות, חלונות וכו'.
  4. במקרים בהם נדרשים לסמן מוצרים בתהליכי משלוח שונים , למשל אפודים. 
  5. במקרים בהם נדרשים לסמן ראיות משפטיות לצורך הצגתן בדיון משפטי כלשהו. 
למעשה, שימוש במדבקות ביטחון לצורך סימון אפוד קרב מהווה אופציה אידיאלית. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמדבקות אלו הן חד-פעמיות, כלומר הסרתן גורמת להשחתה שלהן ומהווה עדות לשימוש באפוד קרב.  עם זאת, למדבקות אלו יש מספר סוגים כך שניתן להתאימם למוצרים השונים. למשל: 
  1. מדבקות שלא משאירות סימן מתאימות למשטחים שבהם נדרשת מידה של אסתטיות, למשל חלונות, דלתות, תיקיות וכו'. חשוב לזכור שלאחר השימוש במדבקות מסוג זה יופיע כיתוב כלשהו שמציין זאת, למשל המילה . "Open 
  2. מדבקות שמשאירות סימן מתאימות למשטחים שבהם אין צורך בהקפדה אסתטית כלשהי. גם לאחר שימוש במדבקה מסוג זה יופיע כיתוב כלשהו . 
  3. סרטי בטחון שמשאירים סימן מתאימים למשטחים מרובים וגדולים כמו מספר רב של ארגזים.  גם בסוג זה השימוש במדבקה מותיר סימן שאי אפשר להתעלם ממנו. 
  4. מדבקות מתפרקות שלא ניתנות להסרה בשלמותן עקב העובדה שהן מתפרקות/נשברות בעת השימו שבהן. 
  5. מדבקות הולוגרמה שכוללות מכשיר אופטי להגנה על האותנטיות שלהן, כלומר הן כוללות תמונות תלת מימדיות שצפייה בהן תלויה בזוית הראייה של המתבונן. 
וזוהי רק ההתחלה כי ניתן להתאים מדבקות אלו באופן אישי מבחינת הגודל, הצבעים, המספור, הברקוד וכו'. אבל מכיוון שמדובר בתחום ביטחוני שהוא רגיש מעצם הגדרתו יש לעשות זאת בחוכמה, כלומר  לרכוש אותן מחברה בעלת נסיון, אמינות ואיכות או במילים אחרות – חברת שירדן טכנולוגיות. אז קדימה לעבודה.
 

הילד שלכם בצבא ורכשתם עבורו אפוד לוחם? כן, אנחנו יודעים שעברתם דרך חתחתים עם כל האישורים ובסופו של דבר עשיתם זאת. אבל עכשיו נשאלת השאלה: איך אתם יכולים להיות בטוחים שאפוד לוחם יגיע ללא פגע לילדים? אולי תתפלאו אבל כיום יש דרך להבטיח שאפוד לוחם ומוצרים אחרים מגיעים ליעדם בשלום. המשיכו לקרוא ולמדו כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול. 
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201