מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

אזיקונים ממוספרים


למעשה, אזיקונים מפלסטיק נקראים גם פלומבות כי הם נחשבים לפתרון אבטחתי ממדרגה ראשונה. אזיקונים מפלסטיק נפוצים בתעשיות השונות כמו תעשיות ההובלה והבלדרות בים, באויר וביבשה, תעשיות פיננסיות שונות (בנקים למשל), תעשיות הכימיקלים, תעשיות רפואיות ופרמצטיות (למשל בחברות תרופות ובערכות עזרה ראשונה), תעשיות בטחוניות שונות (למשל משטרה וכבוי אש) ועוד. 

כיום ניתן להשיג אזיקונים ממוספרים באורכים שונים ובסגנונות שונים, למשל אזיקונים ממוספרים דמויי צמיד/טבעת או מנעול. למעשה, אזיקונים ממוספרים לאבטחה הם הדרך שלכם לקבל מידע אודות פריצה/פתיחה של המוצר שלכם. למעשה, אזיקונים ממוספרים הם לא מה שחשבתם וזהו מוצר חדשני שמסופק ע"י חברה מקצועית במיוחד : חברת שירדן טכנולוגיות. 

חברה זו אינה מספקת רק אזיקונים ממוספרים אלא מגוון של פתרונות ואמצעי בטחון, למשל פלומבות ממתכת, סוגרי בטחון, צמידי זיהוי, מדבקות בטחון, תיקי בלדרות, שקיות מאובטחות ועוד. למעשה, החברה מעניקה מעטפת כוללת בתחום הבטחון ונותנת מענה ל-4 דרישות אבטחתיות שונות:
  • זהוי ואיתור כל מקרה של פתיחה או חדירה ע"י אנשים שאינם מורשים
  • זהוי וסימון סחורות, ציוד ותהליכי ייצור
  • הגנה מפני זיופים באמצעות גלוי הזיופים ווידוא האותנטיות
  • אבטחה, בקרב ופיקוח של מטענים, כלי רכב וסחורות הן בשלב האחסון והן בזמן שינוען.
לשירדן טכנולוגיות שמורה זכות הראשונים בתחום האבטחתי בארץ והיא מתהדרת ביותר מ-30 שנות נסיון. אבל החברה ממשיכה להתפתח ולהתחדש ומחפשת כל הזמן עבור לקוחותיה פתרונות אבטחה חדשים.  לא סתם המוטו של החברה הוא "סוגרים כל עניין בבטחון" וזאת מסיבה אחת : לחברה לקוחות מרוצים מכל התחומים : החל מתחום התעופה והדלק, דרך חברות פיננסיות וכלה במוסדות ציבוריים, ממשלתיים ובטחוניים. 

אולי תתפלאו, אבל למרות היוקרה והמוניטין של החברה היא מעניקה יחס אישי לכל לקוח גדול כקטן. יחס זה מבטיח שתקבלו מוצר בהתאמה לדרישות הספציפיות שלכם ושתהיו מרוצים ושבעי רצון. ומה אתם צריכים לעשות? גם פה אולי תתפלאו כי אתם יכולים להמשיך לשבת על כיסאכם ונדרשים רק לבחור : אם ליצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו 072-3380448 או לשלוח דואל" לכתובת  plombot@gmail.com.

בכל מקרה שתבחרו ליצור קשר אתם תהיו בידיים בטוחות (תרתי משמע ) כי עשיתם את הבחירה הנכונה. ובינתיים אתם מוזמנים לצפות במגוון מוצרי החברה באמצעות אתר האינטרנט שלה ולקרוא מאמרים מעניינים, למשל אודות ההיסטוריה של חותמי השעווה, על ההשפעה של הייצוא בישראל על הכלכלה ועוד . אז אל תיקחו סיכונים מיותרים ובואו להיות בטוחים.
 

אם אתם זקוקים לאזיקונים לצורך אבטחת רכושכם הביתי והעסקי הגעתם למקום הנכון. בטח תשמחו לדעת שבתחום זה יש חידושים טכנולוגיים שונים ושהאזיקונים הם לא מה שהכרתם. למעשה, כיום יש אזיקונים מפלסטיק ומגוון של אזיקונים ממוספרים שמאפשרים הדפסות שונות וצבעוניות, למשל כיתובים ולוגואים עסקיים שונים בהתאם לדרישת הלקוח. 
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201