מאמרים:
מוצרים:


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

אבטחה בשרשרת האספקה


במאמר זה נביא בפניכם מס’ נקודות, אשר יסייעו לכם להגביר את רמת האבטחה והוודאות שהסחורות והמוצרים שלכם ישארו שלמים וקיימים בכל שלב בשרשרת ההפצה
  1. להשאר עירני – להיות מודע כי קיימת אפשרות שאחר מקום האחסנה שלכם מתנהל מעקב. שימו לב לסימנים כגון כלי רכב חשודים, אנשים המסתובבים עם מצלמות, או כאלו שמבצעים רשימות מחוץ למחסן שלכם. שימו לב לתנועת אנשים שאינם מורשים לשהות במתחם.
  2. להגיב במהירות – משום שגנבים מיומנים בהזזת סחורה במהירות, עליכם לדווח מידית לגורם המוסמך על כל פעילות חשודה. שימו לב כי אזעקות שווא תכופות יכולות להעיד על נסיונות "לבחון" את אבטחת המתקן ואת זמני התגובה של העובדים בו.
  3. להגן על המידע – אל תחלקו מידע הקשור לסחורות שלכם, איחסונם ושינועם, למעט עם אלו אשר לוקחים חלק ישיר בנושאים אלו. שמרו על בקרת מלאי. שינויים חריגים ברמת המלאי משמשים כהרתעה כאשר משהו אינו כשורה.
  4. דע ואת שרשרת האספקה שלכם – דעו מי החברה המשנעת ומי הנהג האמורים לשנע את הסחורה שלכם ואמתו את זהותם לפני העמסה. הכרו ונטרו את זמני המסלול המשוערים והתייחסו בחשדנות לכל איחור ו/או סטייה מהמסלול.
  5. ביצוע תהליכי אבטחה בסיסים – שמרו את המשאיות נעולות והחנו אותם במקומות מאורגנים. וודאו כי מערכות האזעקה שבמתקנכם עובדות כמו שצריך. ודאו באופן שוטף כי הדלתות, החלונות והמנעולים במתקן שלכם תקינים. נצלו טכנולוגיה קיימת והתקינו מערכות כניסה, זיהוי ובקרה אלקטרוניות וודאו כי המקום מנוטר ומצולם ע"י מצלמות וידאו באיכות גבוהה 24 שעות ביממה.
  6. השתמשו בסוגרי ביטחון שונים – גנבים מיומנים בכניסה למקומות אחסון, פתיחת דלתות, ארגזים, מיכלים ועוד ללא השארת סימן. לכן רצוי מאד להשתמש בסוגרי ביטחון אשר חייבים להסירם בכדי לפרוץ למקום המבוקש ובכך לקבל התראה בזמן קצר ככל האפשר כי בוצע ניסיון גניבה או חבלה. כמו כן, המצאותם של סוגרי הביטחון מעניקה הרתעה, משום שמבצע הפשע יודע כי הדבר אותו הוא מבקש לגנוב , נמצא תחת ניטור מעקב.
  7. העסקת וסינון עובדים – לעיתים תכופות מעשי גניבה וחבלה הינם עבודה פנימית. שימוש נכון בתהליכי סינון עובדים בעת העסקתם ימנע אפשרויות של גניבה ממשאיות, ממחסנים ומאזורי הטענה. יש להעביר לעובדים ולספקים מידע ביטחוני וכללי אבטחה באופן שוטף ולספק הכשרה בטחונית מתאימה לאלו האמונים על תפקידי האבטחה.
  8. הפכו את שרשרת האספקה לנראית – השתמשו בכלים טכנולוגים אשר יאמרו לכם היכן נמצאת הסחורה שלכם בכל שלב במסלולה. טכנלוגיות אלו מבוססות בעיקר על GPS, RFID, ברקוד ועוד. שימוש באמצעים אלו מעניק לכם אישור אלקטרוני על הימצאותה וקבלתה של סחורה בכל שלב בשרשרת האספקה.

השתמשו בדברים המובאים במאמר זה כדי להגדיל את האבטחה סביב הסחורות והמטענים אשר הנכם משנעים ובכך תמנעו כאב ראש, עוגמת נפש, הפסדים כספים ועוד.

בהצלחה,
שירדן טכנולוגיות
הספקית הגדולה והוותיקה בישראל של אביזרי נעילה ובקרה חד פעמיים. 

 

מוצרים וסחורות משונעים ברחבי העולם 24 שעות ביממה וזאת בזכות שרשרות האספקה הגלובליות של היום. מוצרים וסחורות אלו משונעים במטוסים, ברכבות, משאיות, באוניות ועוד. ככל שרשרת האספקה הופכת להיות גדולה ומורכבת יותר, כך גדל גם הקושי לאבטח את הסחורה המשונעת. במיוחד בימינו אנו, כאשר נסיונות החבלה והגניבה רבים מאי פעם.
 
 

טל': 072-33-80-448

מייל: info@shirdan-seals.com

פקס: 09-9510361


שירדן טכנולוגיות

תיקי בלדרות     מכסים לחביות     שקיות בטיחות     צמידי נייר     צמידי זיהוי     צמיד זהוי לאירועים     פלומבות בולט     פלומבה לאבטחה     סוגרי אבטחה     מדבקות ביטחון     אפוד לוחם     אריזות מאובטחות     מדבקת בטחון     אזיקונים ממוספרים     צמידי זיהוי למסיבות    
ת.ד. 32271 תל אביב- יפו מיקוד: 6132201