צמידי זיהוי

לצמידי זיהוי ישנם כיום שימושים רבים ומגוונים. מטרתם הראשונה של צמידי זיהוי היא אפשרות מעקב ופילוח נוחה יותר, למשל, כאשר מבקשים לנטר
או לעקוב אחר כמות גדולה של אנשים או חפצים.


צמידי זיהוי המוצמדים לפרק ידו של אדם, מאפשרים ניטור ומעקב בכניסה ויציאה במקומות הומי אדם כגון מרכזי שעשועים, ארועים, בריכות, מרכזי נופש, מסיבות ועוד. כך מארגני הארוע או בעלי המקום יכולים לוודא באופן מסודר ואמין את כניסת המורשים למתחם המקום או האירוע.


מעבר לשימוש בצמידי זיהוי באיתור ומעקב אחר בני אדם, משתמשים בצמידי זיהוי על מנת לסמן מוצרים אשר נועדו למשלוח והפצה.
באמצעות צמידי זיהוי המוצמדים אל המוצרים ניתן לבצע מעקב תפעולי אחר אותם מוצרים המיועדים לשליחה.


צמידי זיהוי משמשים גם לזיהוי ואיתור חפצים במקומות בהם יש מצבור רב של חפצים או תיקים, למשל בשדה תעופה או בטיולים מאורגנים גדולים. באמצעות צמידי זיהוי  יכולים מארגני הקבוצה או אנשים פרטיים לזהות במהירות ובקלות מהם החפצים והתיקים השייכים להם.

צמידי הזיהוי עשויים מחומרים שונים כגון נייר (טייבק), פלסטיק או ויניל והם מגיעים במבחר צבעים לשימוש במגוון אפשרויות ופילוח רבים.
כמו כן ישנם צמידי זיהוי הנושאים פתקית זיהוי בתוכם עליה ניתן לרשום פרטים שונים. צמידים אלו משמשים בעיקר לצרכים רפואים ונושאים את פרטי החולה העונד אותם.


כיום מקובל מאוד להכין צמידי זיהוי בצבעי החברה או להדפיס את לוגו החברה מלווה בפרטים נוספים על צמידי הזיהוי. בצורה זו אנשים אשר עונדים  צמיד זיהוי על פרק ידם יראו לאורך כל הזמן הזה את שם החברה, כאשר הלוגו, הצבעים או פרט מזהה אחר ייחרט בזיכרונם. בדרך זו מבטיחה לעצמה החברה חשיפה גדולה מאוד אל קהל יעד רלוונטי ובעצם רותמת לעזרתה את הצמיד ככלי שיווקי.
צמידי זיהוי המכילים לוגו חברה משמשים חברות תעופה, חברות עסקיות רבות במשק, מקומות נופש, מועדוני לילה ועוד.

 

 

Tel: 054-5609059054-5609059 | Fax:09-9510361 | plombot@gmail.com  | Tel: 054-2387889054-2387889 
 

 
עיצוב לוגו | קורס מכירותייעוץ שיווקי | יועץ שיווקי